ODS - oblastní sdružení Praha 15

Články

článek
10.11.2009

Ing. Pavel Klega, předseda našeho oblastního sdružení, byl zvolen 1. místopředsedou pražské ODS.

Předsedou regionální organizace ODS v Praze se stal opět primátor Pavel Bém a prvním místopředsedou jeho náměstek Pavel Klega. Na adresu svého vyzyvatele, kterého porazil o osm hlasů, pak Pavel Bém prohlásil: "Rudolf Blažek je špičkový politik a já s ním počítám nejen v pozici prvního náměstka pražského primátora, ale i v dalších rolích, funkcích."

Po volbě předsedy pražského regionálního sdružení ODS a posléze prvního místopředsedy, delegáti zvolili také čtyři místopředsedy. Stali se jimi starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa, strarosta Prahy 5 Milan Jančík, starostka Újezdu nad Lesy Andrea Vlásenková a radní Prahy 11. hl. m. Prahy a poslanec Jiří Janeček.

"Všichni zvolení do vedení organizace ponesou zodpovědnost za volby poslanecké, komunální i senátní," doplnil nový první místopředseda Pavel Klega, který zároveň odmítl, že boj o post předsedy organizace by mohl znamenat rozštěpení pražské ODS. "Osobně bych chtěl pokračovat v otevírání dialogů v rámci strany, zlepšit komunikaci dovnitř organizace a otevřít každodenní komunikaci s členskou základnou," dodal Klega.

Mandát nového pražského vedení ODS bude dvouletý. Naposledy se vedení strany volilo v listopadu 2007. Bém tehdy po opakované volbě nahradil ve funkci předsedy poslance Jana Bürgermeistera.

(zdroj Mediafax.cz)© 2004 - 2005 - ODS Praha 15